Večer plný duchů- část 3

21. července 2011 v 9:36 | Nevinná |  Christiana
Jdu si lehnout mami." "Christiano, ještě pusu", v duchu jsem začala řvát, je mi už šestnáct a ona mi pořád chce dávat pusu!

...

Nějak jsem to přetrpěla a rychle vyběhla k sobě. Šla jsem do koupelny, a co tam nevidím, mé podprsenky poházené ve vaně, umyvadle i na zemi. Bratr, pomyslela jsem si.

Chtěla jsem mu to nějak oplatit, a proto jsem jeho, i jeho kamarády trochu postrašila, historkou, že v našem domě dříve bydlel Němec jménem Vasil a ten tu zavraždil nejméně pět lidí. Duchové těchto lidí tu vždy v noci krouží a koukají, jestli někdo neudělal nějakou rošťárnu, třeba nerozbil talíř, nerozházel sestře podprsenky, a když někoho takového spatří, uškrtí ho, tímto jsem ukončila svou historku.

"Christiano, počkej tady, musím udělat něco v tvé koupelně." Na tuto větu jsem čekala, vítězství je moje. Ha. Když se bratr vrátil, usmíval se a zalehl do spacáku.

Když jsem potom šla do svého pokoje, dokonce mi ty podprsenky i dal do šuplíku. Šla jsem do koupelny, vysprchovala se, vyčistila si zuby, odlíčila se a namatlala nočním krémem, který mi už pomalu docházel. Zalehla jsem do postele a usla.

Moc dlouho jsem nespala, díky matčinýmu pokrmu, udělalo se mi totiž špatně, když jsem šla s rozcuchanými vlasy, bílou dlouhou košilkou a baterkou na záchod, všiml si mě jeden z bratrových kamarádů, vzpomínám si, že to byl asi Boby. Nic méně se mě polekal, zakřičel: "Duch!". V tu ránu byli všichni kluci na chodbě a zírali na mě asi tak jako já na ně. Když vyběhl z pokoje i bratr začal se hrozně smát a řekl: "Jaký duch, moje sestra volové." Kluci na mě vyvalili oči a já si najednou vzpomněla, proč stojím na chodbě a rychle jsem běžela do koupelny.

Kluci už také zalehli a já neměla moc čisté svědomí, protože sem kluky navedla, že máme v domě duchy a jestli se to domákne mamka, tak budu mít asi hodně co vysvětlovat.

Ps. Týden zde nebudu, proto také toho moc nepřidám.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama