Osudná večeře- část 2

21. července 2011 v 9:34 | Nevinná |  Christiana
Ale i přes to, si myslím, že to byl celkem úspěšný den, neztrapnila jsem se, až na to, že jsem si při začátku hodin vždy stoupla, seznámila jsem se s novým klukem, který vypadal celkem kamarádsky a nejspíše to byl idol školy.

...
Když jsem přišla ze školy domů, začalo mi peklo na celý večer.

"Mamí, ať mi Christiana nebere moje věci!"zařval můj šestiletý bratr. "Já mu nic neberu!"odsekla jsem. A bratr ihned začal mluvit jen ke mně: "Já vím, ale chci, abys měla průšvih a mamka si to musela u mě vyžehlit tím, že můžu udělat doma přespávačku" Celkem mě zamrazilo, při skutečnosti, že v našem domě bude spát parta bratrových kamarádů.

"Tak co se to tu děje!?" zeptala se mamka, "Christiana mi bere moje věci" myslela jsem, že bratrovi jednu ubalím. "Christiano, můžeš mi vysvětlit, proč bratrovi bereš věci, když víš, že i při sebemenším rozrušení se mu může zastavit srdce?!" "Hm…"zabručela jsem.

Tak to je super, matka mi nevěří, bratr si sem pozve kamarády a já nebudu moct ke kamarádce. Takže to bude úžasný večer, s malými haranty, kterým budu muset nafukovat balónky. Alespoň jsem si ulevila, že mi matka nezabavila notebook a mohu s kamarádkami chatovat.

"Crrrrrr" rozzvonil se zvonek. "Mamí, to budou kluci" jdi otevřít. V tu ránu jsem docela litovala sebe, ale i matku. Bratrovi kamarádi si nejdřív naporoučeli pizzu, spaní ve stanu a hororový film. Po pizze a filmu šli do stanu. Jenomže bratr, i jeho kamarádi se po filmu báli vlkodlaků, takže jim táta musel ustlat v bratrově pokoji. Pak jsem ale musela na řadu nastoupit já, z foukání balónků se mi začala točit hlava.

"Christiano, večeře!" super, matka se zase pokusila o teplé jídlo, většinou to dopadne tím, že zvracím, či mě tak bolí břicho, že nejdu další den do školy. Když jsem se dobelhala z pokoje do jídelny, matka přinesla něco, co vypadalo z dálky jako ryba, ale prý to mělo být skopové, to zas bude dobrůtka, pomyslela jsem si a ukrojila si kousek té věci živočišného původu. Kupodivu jsem musela sníst ještě další tři kousky, aby se mi udělalo špatně.
"Christiano, kam běžíš? Od jídla se neutíká!" zavolala na mne matka, jenže to už jsem byla na záchodě.

Když jsem po pěti minutách vylezla, matka již radši všechny zbytky uklidila. Zajímavé bylo, že matce se z jejího jídla nikdy špatně neudělalo.
"Jdu si lehnout mami." "Christiano, ještě pusu", v duchu jsem začala řvát, je mi už šestnáct a ona mi pořád chce dávat pusu!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Charlotte Discharge Charlotte Discharge | E-mail | Web | 21. července 2011 v 10:45 | Reagovat

Ehm, aby s měkkým i?

2 Nevinná Nevinná | Web | 21. července 2011 v 10:59 | Reagovat

Opraveno... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama